Dovolená na Floridě

Apartmány

Nabízíme vám plně zařízený dvoupokojový apartmán - nacházející se pouze dva bloky od pláže a veškerá další vybavenost je nedaleko! Více si můžete prohlédnout v naší galerii.

Dvoupokojový apartmán

Zařízený apartmán má dvě oddělené ložnice, jednu kompletní koupelnu, zrenovovanou kuchyň a obývací zónu. Kuchyň je pro vaše pohodlí plně vybavená. V hlavní ložnici se nachází velké dvojlůžko (king size velikost), velká skříň a kabelová televize. Druhá ložnice nabízí dvojlůžko a úložný prostor – je ideální pro děti nebo další pár. Poskytujeme čisté povlečení a ručníky. Obytná zóna je příjemná pro večerní posezení za deštivých dnů a je v ní rovněž k dispozici jídelní a televizní kout s kabelovou televizí. Všechny místnosti jsou klimatizovány. Pro čtyři dospělé.

Bazén, parking, vybavenost

Apartmány mají rovněž k dispozici bazén se zónou pro grilování a odpočinek. Máte-li auto, nabízíme vám parkování zdarma. Pár kroků od apartmánů se nachází pláž, nejrůznější vybavenost jako jsou obchody, restaurace či autobusová linka. Nedaleko jsou rovněž tenisové kurty, parky a veřejná golfová hřiště. Slavné "Vodní taxi" nabízí projížďky v okolí Miami – terminál je vzdálen pouhých 8 minut a je u něj k dispozici i veřejné parkoviště. Apartmány se rovněž nacházejí v několikaminutové vzdálenosti od centra Ft. Lauderdale, bulváru Las Olas, Performing Arts Center a mnoha restaurací. Mezinárodní letiště Ft. Lauderdale je vzdáleno pouhých 30 minut. To je ideální v případě, že si nepronajímáte auto: taxi z letiště vás vysadí přímo u nás a můžete si rovnou začít užívat prázdnin!


Mapa

Týdenní pobyt

Měsíční pobyt

PuraVidaStyle

Jean Marie Apartments, Lauderdale by the Sea