Dovolená na Floridě

Oblast Fort Lauderdale

Kromě blízkosti nejrůznější vybavenosti, centra Ft. Lauderdale, bulváru Las Olas , Performing Arts Center, mnoha kvalitních restaurací, nejrůznějších rekreačních zařízení a mezinárodního letiště vám Ft. Lauderdale rovněž nabízí více než jedenáct kilometrů nádherných pláží a přes 260 km místních vodních cest (proto se mu také říká americké Benátky). Přijeďte si odpočinout na plážích ve Fort Lauderdale, procházet se po nádherných říčních březích nebo prozkoumat mnohá místní muzea a parky.

Naše ubytování je také perfektní pro studenty, kteří ve Fort Lauderdale hledají ubytování.

Zajímají-li vás sportovní aktivity, nabízí vám Fort Lauderdale mnoho možností vyžití, jako například potápění, golf, šnorchlování, surfování, windsurfing, rybaření, jízdu na člunech, plachtění, jízdu na vodních skútrech, vodní lyžování, parasailing, sky diving a mnohé další.

Na Floridě (zvané také Slunečný stát) je toho ale k vidění mnohem více: močály v Everglades, ostrov Key West, Walt Disney World® a Universal Studios Florida®, Kennedy Space Center, SeaWorld® v Orlandu, Miami, nejrůznější nádherné zahrady, přírodní parky , v nichž jsou k vidění kapustňáci, plavání s delfíny, vyjížďky na lodích, vyhlídkové lety helikoptérou, plavby vrtulovými čluny, turistické autobusy v Miami, farmy s aligátory, rybářské plavby, cesty krajinou po laně, závodní okruh a pláže v Daytoně nikdy nekončící noční život a mnoho, mnoho dalšího...


Mapa

Týdenní pobyt

Měsíční pobyt

PuraVidaStyle

Jean Marie Apartments, Lauderdale by the Sea